Kadınların Siyasi Katılımı

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

 

Bu rapor, Güçlendirme Yoluyla Demokrasi Projesi: Kadınların Siyasi Katılımının Artırılması Projesi’nin hayata geçirilme sürecinde gerçekleştirilen tüm iletişim ve yaygınlaştırma faaliyetlerine odaklanmaktadır. Bahsi geçen faaliyetler bu raporda özetlenmekte ve etkinlik düzeyleri değerlendirilmektedir. Ayrıca rapor, projenin hedef kitlesine ulaşma konusunda elde edilen başarıları da yansıtmaktadır. Rapor, Twitter, Instagram, LinkedIn ve çevrimiçi atölye gibi ana iletişim kanallarının performansı hakkında bilgi vermekte ve bunu analiz etmektedir.

Bu belgenin amacı, yaygınlaştırmanın etkisini en üst düzeye çıkarmak için proje süresince yürütülen iletişim faaliyetleri hakkında elde edilen bilgileri toplamaktır. Belge, proje sonuçlarının, ana paydaşlar ve ilgili tüm aktörlerle (kamu ve özel) doğru bir şekilde paylaşılmasını sağlamak için KızBaşına Ekibi tarafından gerçekleştirilen araştırmaları, genel iletişim araçlarını ve yöntemlerini analiz etmeyi amaçlamaktadır.

Yaygınlaştırma ve iletişim stratejisi, ortak amacı etkiyi en üst düzeye çıkarmak olan diğer proje çalışmalarını tamamlayıcı nitelikte önemli bir uygulama aracıdır. Projenin esas amacının, ortaya çıkan konseptleri gelecekte uygulamak için bir temel oluşturmak olduğunu vurgulamak önemlidir; bu nedenle tüm özel belge ve tavsiyelerin başlıca paydaşlara ve ilgili aktörlere ulaştığından emin olunmalıdır.

Bu belgenin, sadece KızBaşına Ekibinin görüşünü yansıttığını ve program yetkililerinin burada yer alan bilgilerin herhangi bir şekilde kullanılmasından sorumlu olmadığını belirtiriz.

tr_TRTurkish