Sanatçı Çağrı Formu

Avrupa Birliği tarafından desteklenen ELELE DESTEK Programı kapsamında başlayan ‘Sayıların Ötesinde: Türkiye’deki Kültürel ve Dini Topluluklar Arasında Köprü Kuran Bir Enformasyon Sanatı Girişimi’ isimli yeni projemiz kapsamında birlikte çalışacağımız sanatçıları arıyoruz!

KızBaşına olarak projenin kapsayıcılık ilkeleri doğrultusunda marjinalleştirilmiş topluluklardan ve dezavantajlı gruplardan sanatçılara öncelik vermek istiyoruz. Bu nedenle bazı soruların başvuru sahibinin kişisel bilgilerini içerdiğini göreceksiniz. 7 Nisan 2016 tarihinde Resmi Gazete’de yayınlanarak yürürlüğe giren 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu doğrultusunda, bu veriler yalnızca katılımcı sanatçıları belirlemek amacıyla toplanmakta ve yalnızca Proje Ekibi tarafından görüntülenmektedir. 

Toplanan hiçbir veri üçüncü taraflarla veya yurt dışı kaynaklarla paylaşılmayacaktır. Veriler, katılım çağrısının amaçları doğrultusunda analiz edilecek ve daha sonra herhangi bir KızBaşına kaynağında saklanmayacaktır. Tüm soruları yanıtlamanızı tercih ediyoruz.

Proje kapsamında beraber çalışacağımız sanatçılarla alanında uzman isimlerle veri sanatı ve veri bilimi konusunda atölyeler ve eğitimler düzenleyerek veri sanatı ile sanat eserleri üreteceğiz. Eylül ve Ekim aylarında düzenleyeceğimiz toplamda 6 gün sürecek eğitimlere sanatçıların katılımı zorunlu olacak.

Projede yer almak istiyorsanız ve eğitimlere katılım gösterebilecekseniz, tek yapmanız gereken formu doldurarak ekibimizden haber beklemek.

Başvuru Formuna Ulaşmak için Buraya Tıklayın. 

en_USEnglish