Project Name: Neden Sustum Kampanyası

Project Purpose: Bu proje, hayatlarının bir döneminde fiziksel ya da sözlü şiddete maruz kalan kadınların seslerini duyurmak ve bu konuda farkındalık yaratmak amacıyla oluşturuldu. Bu doğrultuda kadınların yaşadıkları şiddeti ifade etmekte zorlandıkları durumları gündeme getirerek onları bu konuda konuşmaya teşvik ettik.

Project Scope: Kampanya, anonim bir form aracılığıyla kadınların şiddet deneyimlerini paylaşmalarını sağladı. Formdan gelen yanıtlarla, kadınların seslerini duyurmayı ve bu konuda farkındalık yaratmayı hedefledik ve bu doğrultuda sosyal medya paylaşımları yaptık.

Target Audience: Herhangi bir tür şiddete maruz kalan kadınlar.

Project Activities: Kampanya kapsamında, kadınların maruz kaldıkları şiddet karşısında neden sustuklarını anlatmalarını sağladık. Bu süreçte, birçok kadın yaşadıkları şiddeti ifade etme gücünü yarattığımız platform aracılığıyla buldu ve bu konuda konuşmaya başladı. Bu, onların seslerini duyurmak ve bu konuda farkındalık yaratmak için önemli bir adım oldu. 

Project Impacts: Kampanya, kadınların yaşadıkları şiddeti ifade etmekte zorlandıkları durumları gündeme getirdi ve bu konuda farkındalık yarattı. Ayrıca, kadınların yaşadıkları şiddeti ifade etme gücünü bulmalarını sağladı.

Başarı Hikayelerimiz: 

Project Timeline: Kampanya, 2020 yılında sürdürüldü.

How to Connect:

To learn more about the project, participate in activities, and provide support, please visit our website: https://www.kizbasina.com/en/. Ayrıca sosyal medya hesaplarımızdan da güncel etkinliklerimiz ve çalışmalarımız hakkında bilgi alabilirsiniz.

en_USEnglish